21 Ocak 2013 Pazartesi

22 Ocak Çıkartması İle Karşınızdayız

Bugünlerde yazmaktan pek haz aldığım söylenemez. Bunun nedenlerini merak edip etmediğimi ise hiç merak edemiyorum. Hayır merak ettiğimi veya merak etmediğimi merak edebilme noktasına gelirsem belki konu gerekli düzeyde şekillenecek. Fakat bu durumun tersi olduğu için şekillenme çok şekilsiz biçimde kalıyor. Kelime oyunlarını deneme şansına sahip olmak ise ayrı bir mutluluk veriyor gibi.

Çok konuyu burada deneyebilmek şansını iyi değerlendirmek gerekiyor. Misal olarak klavyeyi hızlandırmam gerekiyor. Peki bunu nasıl yapacağım ? Tabi ki insan olduğumdan ötürü bir taş ile iki kuş vurabildiğim sürece kendi potansiyelimi zorlamak her zaman için beni gururlandıracaktır. Fakat iki kuş vurma olayı olmaz ise bir süre sonra bıkkınlık gelecek ve ben bu yoldan sessiz sedasız ayrılmış olacaktım.

  22 ocak 2013

 Diğer bir nokta ise sıkıntı çektiğim konulardan biri olan anlatabilme potansiyelini geliştirebilme. Arkadaş anlattıklarımın yüzde yetmiş gibi bir kısmı insanlar tarafından anlaşılmıyor. Sanki hayvanlar tarafından anlaşılıyormuş gibi utanmadan insanlar diyorum :)

Kelime sayısının sınırı geçip geçmediğini merak ettikten sonra geçse de geçmese de birkaç kelime daha sıralamayı ayrıca rank değerine katkıda bulunabilecek olan embassy of turkey, embassy of ankara gibi yabancı iki kelimeyi kullanmak istedim. Bu isteklerimi yerine getirdikten sonra etiket olayına ve resim olayını tamamlayıp konuyu sonlandırma işlemine start vereceğim.

22 Ocak Çıkartması İle Karşınızdayız hakkında daha fazla bilgi için Google 'da Arama yapabilirsiniz.
Back To Top