28 Ocak 2013 Pazartesi

Blogger (Blogspot) Açılmıyor

Arkadaş tam üç gündür kendi imkanlarım ile blogger sitesine girme gayretleri içerisindeyim. Kendi imkanlarım ile ne yaptım ne ettim giremedim nasıldır ? Dns değiştirdim olmadı. Çerezleri temizledim olmadı. Kayıt defterini düzenledim olmadı. Proxy kullandım olmadı. Bende baktım olacağı yok google hazretlerine bir danışayım dedim. Danışmak iyi geldi. Sorunun çözümü basit. Başlat'a tıklayıp çalıştır diyoruz. Çıkan yere C:/windows/system32/drivers/etc kodunu yapıştırıp enter diyoruz.

 Devamında ise gördüğünüz siteler aynı bu sorunu size yaşatan siteler. Ben şahsen gördüğüm siteler ile bilgisayar kullanıcısından utandım :) Neyse uzatmamak en iyisi, çıkan dosya klasöründen host dosyasını seçiyoruz. Word veya wordpad ile açıyoruz. Buradan ctrl+f ile arama yapıp blogger ve blogspot kelimelerini aratalım. Bu aşamada bu iki uzantıyla ilgili ne var ise siliyoruz. Ama sadece bunları ! :) Bu işlemi de yaptıktan sonra tekrardan girişi deniyoruz.

Birde baktık ki sorunumuz çözülmüştür. Sorunu çözülmeyen konu altından iletirse çözüm arayışları içerisine girebiliriz. Herkese bol bloglu günler.

İlgili aramalar: Blogspota giremiyorum, bloggere giremiyorum, blogspot hatası, blogger hatası

Blogger (Blogspot) Açılmıyor hakkında daha fazla bilgi için Google 'da Arama yapabilirsiniz.

2 yorum

avatar
Bu yorum yazar tarafından silindi.
avatar

bende blogger veya blogspot adına dair bişey yazmıyor

Back To Top