28 Ocak 2013 Pazartesi

Blogger (Blogspot) Favicon

Merhabalar bütün www.thesole.org takipçilerine. Ufaktan ufaktan yararlı makaleler yazabilme uğraşları içerisine giriyoruz. Bugün ele alacağımız konu blogspot (blogger) favicon oluşturma, değiştirme konusu.

Evet takipçilerimiz, blogger kumanda paneline giriyoruz. İlk bölümde karşımıza çıkan yerleşim sekmesini seçiyoruz. Favicon ile yerleşim sekmesi arasında nasıl bir ilişki var bende çözebilmiş değilim, fakat böyle uygun görülmüş bizde buna uymak zorundayız.

blogger, blogspot favicon oluşturma, değiştirme, ekleme
blogger, blogspot favicon oluşturma, değiştirme, ekleme


Evet yerleşim kısmına girdikten sonra en üst kısımda bulunan sık kullanılan simge seçeneği favicon olayının döndüğü seçenektir. Bu seçenek ile turuncu B işaretli blogger faviconunu dilediğimiz favicon ile değiştirebiliriz.
Tabi teyzemin evladı gibi dolar işaretli favicon seçmezseniz sizin açınızdan faydalı olacaktır. Neden bu konuyu ele aldığımı biliyor musunuz ? Çünkü bizim blogumuzunda faviconu yok. Ve ben bu durumu şimdilik önemsiyor değilim. İlerleyen günlerde favicon işaretimizi değiştireceğiz. Bunu bütün takipçilerimize duyurmaktan memnunuz. Konuyla alakalı sorun yaşayanlar yorum kısmından sorunları belirtebilir, alacağı cevaplar ile diğer sorun yaşayanlara yardımcı olabilirler.

28 Ocak tarihli makalemizi bu şekilde sonlandıralım.

Blogger (Blogspot) Favicon hakkında daha fazla bilgi için Google 'da Arama yapabilirsiniz.

2 yorum

avatar

Sorumun cevabını hem direk olarak hemde buradan yayınladığın için teşekkür ederim

Back To Top