22 Ocak 2013 Salı

Kafayı Gömebilecek Kuytu Köşeler Aramaktayım

Neden olduğunu kestiremediğim ve kestirmek istemediğim kafayı bir yerlere gömüp sakinleşme ihtiyacı hissediyoruz. Bu kadar ile nokta koyup konuyu bitirmek isterdim fakat yazmak zorundayız. Önceki yazılarda da belirtmiş olduğum gibi neden yazma isteğinin kaybolduğunu çözebilmiş değilim. Belki parayı buldum bir taraflar havalandı. Belki belki belki...

Etrafa bakınıp yazacak bir şeyler arama girişimleri içerisindeyim. Bulamadığımı itiraf etmekten çekinmiyorum. Bütün bunlara rağmen durmadan yazacağıma ve bu konuyu sıkıntısız bir şekilde bitireceğime söz veriyorum. Bu arada söz verirken düşündüm ve o arada duraksadığımı fark ettim. Dolayısıyla verdiğim sözü geri alacağım ve elimden geleni yapacağımı söyleyeyim.

Kafayı Gömebilecek Yerler
Kuytu Köşeler
 

Her neyse bütün bunları bir kenara bırakıp makaleyi tamamlama ihtiyacı hissetmekteyim. Ne kadar hızlı yazabileceğimi test ediyorum. Konulardan konulara, saniyelerden saniyelere atlamak istiyorum. kafamı boşaltmak istiyorum. En önemlisi de uçmak istiyorum.

Son paragrafın neleri içereceği hakkında bir fikrim yok. Olmamalı. Aslına bakarsanız ben yoruldum demeyi istiyorum, sırf şuan geçirilen krizleri atlatabilmek adına başladığım projeyi bitirme girişimlerine başlayacağım bunu herkesler böyle bilsin. Hadi rastgele!

Kafayı Gömebilecek Kuytu Köşeler Aramaktayım hakkında daha fazla bilgi için Google 'da Arama yapabilirsiniz.

1 yorum:

avatar

Yazı bulamayan yazarın yazısı :) Güzel olmuş her ne kadar sırf yazılmış olması için yazılmış izlenimi versede. aynen devam yazacak daha çok şey var :)

Back To Top