8 Şubat 2013 Cuma

At gibi site olacak !

Cümle aleme merhabalar demek istediğimi belirteyim. Fakat gelin görün ki bu isteğimin ne kadarlık bir kısmı gerçekleşecek bilmiyorum. Başlıkta belirttiğim konu ile başlayıp sonrasında konuyu dağıtsam daha iyi olur gibi durmakta. Bugün şubatın bilmem kaçı. Ben bu yazıyı yazıyorum ve günü geldiğinde bakıp kendime olan inancım artacak. Bugün burada ilan etmek istiyorum ki bu adres at gibi bir site olacak. Bunu böyle belirttikten sonra bir sonraki güncellemede tahmini rank değerim beştir. Bunu da belirteyim. O zamana kadar alexa değerimiz ise bir buçuk milyon civarı olacaktır diye düşünmekteyim. Şimdilik bu kadar büyük konuşmak yeterlidir bence (:

At gibi site olmalı
Yeni tabirimiz: At gibi site !


Bu konudan hangi konuya atlasak acaba ? Konu fark ediyor mudur acaba ? Benim ki merak sadece. Merak konusunda atalarımız çok şey söylemiş olabilir ama insanın doğasında olan ve asla bitmeyecek olan bir konudur bu. Tabi bu konudaki görüş sadece bana aittir. Dilerseniz sizlere de sorayım bunu ? Fakat çok saçma bir durum ortaya çıkabilir diye korkmaktayım açıkçası. Korkmamam gerekiyor bile olsa elimde olmadan korkuyorum işte arkadaş ne yapayım. Bu sağ tarafta bulunan seçenekler ne işe yarar acaba ? Sağ taraftaki seçenekler sola alınsaydı olmaz mıydı ? Neden sidebar tek kolon olarak inşa edilmiştir ki. Google hep bu stili seçiyor acaba var mıdır bir artısı ? Normalde kolon sayısı ortalama iki olur. Üç ve dört kolondan oluşan sidebarlar bir kolona göre daha fazladır. Bu konuya az kafa yorsam mı ? Kullandığımız stillerin geneli seo uyumlu ve geneli tek kolondan oluşuyor. Bunu çaktığım iyi oldu üstüne bir gideyim fakat ben ne diye bunları yazdım ki ?


Yazdıkça yazdım konular hakkında. Bu seferde sağ kısımda bulunan konum olayını merak ettim. Aslında seçenekleri de biliyorum maksat muhabbet olsun (: Konumda bizim meşhur sitedeki nerede olduğunu etiketle tarzı bir şey olsa gerek. Aman arkadaş ne yapacağım sağda bulunan olayları. Aslında merak etmem gerekiyor. Yukarıda bahsettiğim konunun üzerine gitmeyi unutmamam lazım.

At gibi site olacak ! hakkında daha fazla bilgi için Google 'da Arama yapabilirsiniz.

1 yorum:

avatar

At gibi bir site olmuş hocam, orada bahsettiğin alexa değerlerine çoktan ulaşmışsın. Rank olarak pek bir artış olmamış olsa da içeriklerin okunuyor ve site girişlerin iyi durumlarda geziyordur umarım...

Back To Top