7 Şubat 2013 Perşembe

Pinterest Aşkına Bir Yazı Yazıyorum


ekran görüntüsü


Dört şubat pazartesi günü saat onu otuz yedi geçe pinterest isimli siteden link alabilmek amacıyla çalışmalara başladım. Fakat çalışmaların devamı için sitede en az bir resim olması gerekiyordu. Ben sitede var biliyordum fakat bu site sitede resim görmedi. Bende bu sorunu ortadan kaldırıp link alabilmek amacıyla bu yazıyı yazmayı ve bu yazıya resim eklemeyi uygun gördüm. Ne güzel hikaye yazar gibi yazıyorum. Her neyse birazdan alt kısıma bir adet resim ekleyeceğim bu resimle yeniden link alabilmeyi deneyeceğim.
Evet resmimi yazıma dahil ettim. Bu aşamadan sonra normal şartlarda makalemi sonlandıramam gerekiyor. Fakat ben böyle yapmayacağım ve yazıya devam edeceğim. Kalın ve italik olaylarını kullanacağım. Ve bu yazıyı dört paragraftan oluşturacağım. Malum bugün güncelleme başladı. Bu yeni adresimize uğrayacaklarını sanmıyorum ama belli olmaz. Uğrarlarsa uzunca bir makale ile karşılaşmaları iyi olur gibi.

İkinci paragrafı bitirip üçüncüye giriş yapmış bulunuyorum. Bu kısımda nelerden bahsedeceğim hakkında pek bir fikrim yok. Bir iki saniye kadar düşündükten sonra aklıma yine bir olay gelmedi. Beynimin donukluğunun farkındayım. Geçenlerde biriyle konuştuğumda oda bu durumdan söz etmişti. Beynin içinin boş olduğunu anımsamak iyi bir olay mıdır?

Son paragrafı yazıp konuyu sonlandıracağım. Ve yukarıda bahsettiğim adrese bu sitemi ekleyeceğim. Bakalım hata vermeden sonuca ulaşabilecek miyiz ? Bu arada bugün güncelleme oldu. Eu uzantılı sitemiz hariç bütün siteleri teğet geçti güncelleme. Tabi güncelleme üç gün civarı süreceği için bugünlerde de değişme olabilir. Fakat sanmıyorum. Çünkü genelde değerler ilk gün dağıtılır. İkinci ve üçüncü günler ise durum toparlanmaya hatalar düzeltilmeye çalışılır. Klavye çalışmam gerektiğini hatırladım. Konuyu burada sonlandıracağım ve hazır elim alışmış iken az biraz klavye çalışayım.

Pinterest Aşkına Bir Yazı Yazıyorum hakkında daha fazla bilgi için Google 'da Arama yapabilirsiniz.
Back To Top