24 Aralık 2014 Çarşamba

Halı saha saç dökülmesini engeller !

Saç dökülmesini engellemek adına yapılabilecekleri sıraladık. Bu sıralamada bugün halı saha sporu var. Halı saha maçları yapan kişilerin yaş aralığına göre saç dökülmesini engellediği ortaya konuldu.

Daha önce saç dökülmesini engellemek için beslenmenize dikkat etmeniz gerektiğini belirtmiş ve nasıl beslenmeniz gerektiği hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Bugün ise halı saha veya spor salonunda yapacağınız sporların saç dökülmesini engelleme özelliğine sahip olduğunu belirtmek isteriz.

Spor yapmak saç döker diyenlere kulak asmayın siz, bu durumun bilimsel hiçbir mantıklı açıklaması yoktur. Siz korkunuz olmadan halı saha etkinliklerine, turnuvalarına devam edebilirsiniz.

Halı saha yapımı konusunda ise inceleyebilirsiniz, halı saha yapımı konusunda olsun, çim saha sistemleri yapımı konusunda olsun yeterli düzeyde destek alabileceğiniz bir firmadır.


Araya reklam sıkıştırmış gibi olduk ancak halı saha yapımı konusunda zamanında sıkıntılar çektiğimiz için sizlere referans olabileceğimiz bir firmadan söz açmak istedik.

Son olarak şunu diyebiliriz ki saç dökülmesini engelleyen unsurlar arasında spor yapmak vardır, bu sporlardan en dikkat çekeni ise halı saha aracılığı ile gerçekleştirilen sporlardır.


Halı saha saç dökülmesini engeller ! hakkında daha fazla bilgi için Google 'da Arama yapabilirsiniz.

1 yorum:

avatar

sporun yaşlanmaya veya yaşlılık belirtileri arasında saç dökülmesi, cilt yağlanması vs. ye etkisi elbet vardır ama bu konudaki halı saha diye belirtilen ısrarın bilimsel bir kanıtı veya bir ispatlanmışlığı var mıdır? Yani kelleşmeye yakın durumdayım başlamalı mıyım halı sahaya :)

Back To Top