1 Ağustos 2015 Cumartesi

Kilo Problemi                Kilolu bir arkadaş bana ait olan S beden gömleğim giymeyi denedi. Fakat oda benim gibi başarışı oldu. Nedeni ise fazla kilolu olması değil gömleğin küçük olması. Kilo ve göbek problemleri son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde artıyor ama tedaviler yeterli olmasına rağmen gömleklere giremiyor. Ama hayatlarda ilerlemeler oldukça hızlı ve verimsiz geçiyor. Kilo problemlerine bağlı olarak insanların vücut hatlarında da değişim oluyor. Spor salonlarına bağımlılık olmaya başladı . Bunun yerine uygun gömlekler ihtiyaçlarımızı büyük ölçüde giderebilir.
                İnsanlar tedavi olarak halı sahaları görebilir. Halı sahalarda enerji yakmak daha düzgün bir vücuda ve sağlığa sahip olmamızda bize yardımcı olabilir. Terk edilişler halı sahalarda olmamakla beraber kolonya şişelerinde de olabilir. Kurşundan geriye çok az bilgi kaldı kiloya göre. Gömlekler S-M-L-XL bedenlerinde üretiliyor. Buda kilo problemleri olan arkadaşlara yetersiz geliyor. XXL olması gerekmekte fakat bu yetersiz. Kime bakarsan bak kilo problemi olmasına rağmen şikâyetçi değil.
                Klavye üzerinde çok kalan kişilerde kilo problemi artabilir. Bunu özetle teknolojide bağlayabiliriz. Makul bir seçenek olacaktır. Fakat bilgisayar başında çok kalan arkadaşlar genellikle gömlek giymiyor. Bu genellememeye şişmanlar dahil.

Kilo Problemi hakkında daha fazla bilgi için Google 'da Arama yapabilirsiniz.

2 yorum

avatar

Hızlı kilo verme problemini ekmek ve şekerden uzak kalarak giderbilirsiniz. Ben denedim çok yararını gördüm. Haftada bir kez de halısahaya gidiyorum.

avatar

bu kilo problemi hakikaten insanı üzen ve çoğu şeyde insanı engelleyen bir şey. Bu sorunu aşmak için diyet yapmak ve düzenli spor yapmak kilo vermede çok yardımcı olabilir.

Back To Top