10 Ocak 2016 Pazar

Diyet Listesi Öneri

İşlem yavaşlaması yaşadığım için diyet ile ilgili notu okuduğum halde unuttum. O notu da yerine getirmek için yazıyorum. Şimdi ilk etap çok şükür ki sıkıntısız bir şekilde ilerliyor, ikinci etap birkaç hafta sonra aktif olacağı için ilk etapta yaşadığım zorlukları yaşamamak adına ikinci etap için şimdiden hazırlık yapayım dedim. Çok zor bir cümle gibi geliyor olabilir, zira işin içinde olduğum halde bana da çok zor bir cümle gibi geldi, bu arada sol elimin sadece işaret parmağını klavyede kullanmaya başladım, bunu da bi şekilde halletmem gerek, bilmem kaç parmaktan tek parmağa düşmek nedir?

İkinci etap diyet ile ilgili olacak, diyet listesi sunan bir adres olacak, diğer ise diyet isimlerini barındıran bir adres olacak, ikisi birbirini destekleyecek, sonra el ele, kol kola gidecekler. Karpuz diyeti falan varmış, yeni öğrendim, lahana diyetinden tutun da lahmacun diyetine kadar değişik değişik diyet çeşitleri var.

Bu diyetlerin hepsine dair veri toplamak baya zor olacak gibi görünüyor ancak yapacak bir şey yok, zayıflamak isteyenlere bunları bir şekilde ulaştırmak gerekiyor. Kan gurubuna göre diyet falan da var, olaya üstten baktığım için şimdilik detay sunamıyorum, o yüzden de yazı biraz değişik ilerleyebilir. Daha diğer yerlere de bununla ilgili birkaç cümle girmem (yazmam anlamında) gerekiyor.

Diyet listesi önerileri ortalama üç hafta sonra falan (süre biraz daha geç olabilir) buralarda da olacaktır. Buradan oraya destek ne zaman gerekir belli olmaz ama ortalama olarak bunu söyleyebiliriz. Ünlülerin diyet listeleri, bir ayda bilmem kaç kilo zayıflatan diyet listesi falan şeklinde yazılar olacak.

Diyet Listesi Öneri hakkında daha fazla bilgi için Google 'da Arama yapabilirsiniz.

3 yorum

avatar

Paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim hocam. Uzun zamandır araştırmasını yaptığım bir konuydu.

avatar

Paylaşım için teşekkür ederim hocam. Şu aralar araştırdığım bir konu.

avatar

Diyet yaparken çok aşırı bünyenizden kesmemeye çalışın yavaş yavaş alıştırın kendinizi, her şeyi kesmenizede gerek yok bence şekeri unu fastfoodu falan kesin birazda spor yapsanız zayıflamak çok kolay.

Back To Top